E-mail: info@coolcrystal.ee

 

 

 

 

Tel. 50 76 078

 

 

 

 

 

Päikesekivist käevõru karneooliga

Tootekood: NKV-33
Ühik: pcs
Laoseis: 1
9,00 €
Kogus:

10 mm päiesekivist ja karneoolist käevõru.

KARNEOOL leevendab vaevusi alakehas, seedetraktis ja soolestikus. Samuti  soodustab karneool mürkainete eraldumist organismist. Karneool puhastab verd, neere, maksa ja põit, võib isegi neis organeis moodustunud kive lahustada. Karneool alandab kõrget vererõhku, kõrvaldab vereummistusi ja ergutab vereloomet. Samuti leevendab karneool astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi.

PÄIKESEKIVI KA LIIVAKIVI on seotud Päikese energiaga. Päikesekivi sümboliseerib inimese sisemist päikest, mis jagab vahetpidamata valgust kõigele ümbritsevale. Päikesekivi ehk liivakivi vahendab inimesele päikesest kiirguvat elujõudu ja avardab mõttemaailma, mõistmaks, et kõigil on piiramatud arenguvõimalused. Päikesekivi ehk liivakivi aitab kandjal end tunda tugeva ja kindlana. Päikesekivi valgustab meelt ja toetab masendusest ülesaamisel.

!!!NB!!! Käe ümbermõõt "kondi" juurest mõõdetuna kirjuta kommentaaridesse enne maksmist, siis saame saata käpselt sinu käe suurusele vastava käevõru. Juhul, kui soovid teha käevõru juures väikseid muudatusi kirjuta aardressile: info@coolcrystal.ee.

Kõik valmistooted on pakitud kinkekotti.